این وبلاگ جهت ارتباط مستقیم همکاران فرهنگی با رییس آموزش وپرورش ناحیه چهارشیراز طراحی گردیده است.

پاسخ آموزش متوسطه :

به استحضار می رساند که سفرمدیران به  مشهد به صورت ذیل اطلا ع رسانی گردید :

1- در جلسه مدیران در روز سه شنبه مورخ 6/2/90 در اردوگاه محمد رسول الله (ص)

2- از طریق آموزش  متوسطه از طریق تماس تلفنی و ثبت نام از مدیران

در ضمن با هماهنگی معاونت آموزشی و پیشنهاد مدیران مقرر شد کسانی که با خانواده در این سفر شرکت می کنند هزینه را شخصاٌ حساب کنند و به این ترتیب هیچ هزینه ای از اداره برای این منظور پرداخت نشده است .

+ نوشته شده در  پنجشنبه بیست و نهم اردیبهشت 1390ساعت 12:30  توسط معلم  | 

 

موضوع : جواب سئوال مطرح شده در وبلاگ

با احترام انعقاد قرارداد بيمه طلايي و كم و كيف آن از طريق وزرات آموزش و پرورش صورت مي گيرد و از طريق بخشنامه هاي داخلي اطلاع رساني مي شود

بنابراين هرگونه تصميمي در خصوص تمديد كارتهاي قديم يا صدور كارت جديد از طريق وزارت آموزش و پرورش با هماهنگي بيمه ايران مي باشد .

برخی همکاران پس از یک دوره ادامه بیمه خودرا قطع می کنند یا کم وزیاد می نمایند پس نمی توان با همان اطلاعات قبلی مراحل تمدیدرا ادامه داد.

1-  افراد تحت پوشش چنانچه نياز به بستري در بيمارستان داشته باشند با دريافت معرفي نامه از واحد تعاون و بيمه ايران بدون پرداخت هزينه در بيمارستان مورد نظر خود بستري مي شوند و از تسهيلات بيمه اي استفاده مي نمايند .

2-  پرداخت خسارت هزينه هاي متفرقه مانند دارو ، ويزيت ،آزمايش و ... پس از دريافت دستور پرداخت بر اساس روال گذشته توسط بيمه ايران پرداخت خواهد شد .                                                                            

+ نوشته شده در  پنجشنبه بیست و نهم اردیبهشت 1390ساعت 9:31  توسط معلم  | 

با سلام خدمت شما
ازدست اندركاران سفر خوب مشهد بخصوص شما كه همراهي كرديد تقدير ميشود .واقعا كاركنان خوبي داريد دراين سفر انها راخوب شناختيم ازطرف مديران به انها خسته نباشيد بگوييدوتشكركنيد. باسپاس ازشما
+ نوشته شده در  پنجشنبه بیست و نهم اردیبهشت 1390ساعت 9:28  توسط معلم  | 

مدیریت آموزش و پرورش ناحیه 4 شیراز
با سلام و عرض ادب
هر ساله مدیران هر سه مقطع واحد های آموزشی را بصورت رایگان به مشهد مقدس اعزام می نمائید ولی تابحال هیچ گونه فکری جهت معاونین آموزشی و اجرائی مدارس که هر روز هفته را در مدرسه بسر می برند نمی کنید
پس ذر صورت امکان فکری هم برای این قشر زحمت کش بنمائید
+ نوشته شده در  پنجشنبه بیست و نهم اردیبهشت 1390ساعت 9:28  توسط معلم  | 

من معلم پژوهنده هستم رابط تحقیقاتی اداره خیلی به من کمک کردند . این خانم یا اقای محترم با چه شناختی این حرف را زده اند ؟همه ی ناحیه ها حسرت ناحیه ی ما را می خورند این نهایت بی انصافی ست
+ نوشته شده در  دوشنبه نوزدهم اردیبهشت 1390ساعت 12:12  توسط معلم  | 

سلام
جناب اقای شریف زاده!
این هفته ، هفته ی معلم بوده یا کارمندان اداره و همسران محترم ؟
چرا کارمندان با همسرشان رفته اند اما تعدادی از مدیران خبر هم نشده اند ؟ هزینه ی سفرشان چطوری تامین شده؟
این متوسطه و گروه اموزشی که دائم السفر مشهد هستند حکم نمازشان چیست ؟
+ نوشته شده در  دوشنبه نوزدهم اردیبهشت 1390ساعت 12:11  توسط معلم  | 

سلام
جناب اقای شریف زاده شما که ادعای عدالت می کنید ..... کدام عدالت اجازه می دهد گروه اموزشی و متوسطه سالی چند بار به مشهد برود و معلمان از ان بی بهره باشند؟
+ نوشته شده در  دوشنبه نوزدهم اردیبهشت 1390ساعت 12:10  توسط معلم  | 

با سلام و تبریک روز معلم به همه معلمانی که به دور از هر بوق و کرنایی ،بی مدعا و گمنام خدایی کار می کنند و از خدا هم می خواهند.
غرض از نگارش این نظر در رابطه با بیمه طلایی است که در 1/2/90 تاریخش منقضی شده اما می شد که چند ماه قبل از اتقضای مدت بیمه دور اول بیایید کارشناسان و نمایندگان بیمه را در مورد تمدید مجدد بیمه ودر دوم به یک نظر جمعی رسیده و دبیران هم فرم پر کرده تا بعداز انقضا بلافاصله کارت دوم بیمه بدستمان برسد.مزایای این کار هم این است که اولا از بعضی فسادهای اداری که خودتان هم می دانید جلوگیری می شود و بعد اینکه دبیر نمی خواهد پول کلانی را هزینه کرده و برای دریافت وجوهی که پرداخته ساعتها در اداره برای دریافت و ارائه اسناد هزینه در صف بایستد و چندین ما بعد هزینه ها را دریافت کند.
ما به این بیمه احتیاج داریم.لطفا بیاییم در کارهایمان برنامه ریزی داشته باشیم
آمریکا و صهیونیست برای 100 سال ما برنامه ریزی می کنند ما نمی توانیم برای 4 -5 ماه آبنده خودمان برنامه ریزی کنیم ...؟؟/!!! والله اعلم
+ نوشته شده در  دوشنبه نوزدهم اردیبهشت 1390ساعت 12:9  توسط معلم  | 

با تشکر بابت وقتی که برای مطالعه نظرات همکاران می گذارید که جای تقدیر و تشکر بسیار دارد چرا که شما هم می توانستید مانند خیلی های دیگر وبلاگ نداشته باشید و روابط عمومی اداره را به عنوان تنها پل ارتباطی انتخاب کنید.
اما متاسفانه مدتی هست که وبلاگ شما فقط به نمایش نظرات و انتقادات کاربران می پردازد و نظرات خود شما و یا پاسخی برای آنها داده نمی شود که قطعا این به خاطر مشغله کاری زیاد شماست.
+ نوشته شده در  دوشنبه نوزدهم اردیبهشت 1390ساعت 12:9  توسط معلم  | 

سلام رئیس جان

هروقت میام اداره می شنوم که همه میگن شما بداخلاق هستید و سر کارمنداتون داد می زنید و توهین می کنید ................درسته ؟
+ نوشته شده در  دوشنبه نوزدهم اردیبهشت 1390ساعت 12:8  توسط معلم  | 

- در پاسخ به همکار محترمی که معلم نمونه شده اند و گلایه مند بودند به اطلاع می رساند مراسم تجلیل از معلمان نمونه استانی روز دوازدهم اردیبهشت ماه برگزار می شود.

- در پاسخ به عزیزی که درمورد بکارگیری نیروهایی که حداقل یکسال سابقه اموزشی دارند به اطلاع می رساند که برای تعیین تکلیف به کارگزینی مراجعه و ثبت نام کنند.

- اظهارات دیگر همکاران مطالعه و در حال پیگیری است.

+ نوشته شده در  یکشنبه یازدهم اردیبهشت 1390ساعت 11:22  توسط معلم  | 

با سلام
امسال درناحیه 4 معلم نمو نه شدم و باورم نمی شد که نه مدیر نه معاون ها و نه هیچ همکاری حتی یک تبریکی به من نگفت و انتظارم از مدیر بیش از همه بود که اگر من افتخاری برای مدرسه او بودم حداقل یک تبریک در برد مدرسه می زد اما آقا چرا وقتی یکی از اطرافیان همکاران فوت می کند همه را جمع کرده و دسته گلی گران قیمت که هیچ ارزشی دیگر ندارد تهیه کرده و تلاش میکنند که همه شرکت کنند . آیا ارزش انسان پس از مرگ اینقدر زیاد می شود که در حیات او اینقدر فراموشش می کنند اما در ممات او به شدت مورد توجه است . دوست داشتم در مجالسی که با مدیران میگیرید این تذکرات داده شود . ارادتمند شما
+ نوشته شده در  یکشنبه یازدهم اردیبهشت 1390ساعت 11:15  توسط معلم  | 

عرض سلام و تشکر از دریافت نظرات همکاران و بها دادن به آن
وقت حضرتعالی بخیر
یکی از معلمین نمونه ناحیه هستم زحمت زیادی کشیدم تا توانستم این موقعیت را کسب کنم بخش تحقیقات اداره ما ضعیف است مدتی ناحیه 3 بودم از کارشناس تحقیقات آنجا خیلی استفاده کردم مقام اول معلم پژوهنده در استان را توانستم اخذ کنم . اما در این ناحیه که آمدم افت کردم . همکاریها ضعیف و حتی کارگزینی نیز در دادن امتیازات برخورد مناسب ندارد . البته این ناحیه برتریهای زیادی دارد که دیگر نواحی ندارد . خواهش میکنم در گسترده کردن هر چه بیشتر پژوهشها تلاش بیشتری مبذول بفرمائید .
+ نوشته شده در  یکشنبه یازدهم اردیبهشت 1390ساعت 11:14  توسط معلم  | 

بنام خدا
باسلام خدمت رياست محترم اداره آموزش وپرورش ناحيه 4 شيراز

ضمن عرض تشكر از اينكه وقت شريف خود را دراختيار بنده قرار داده و متن انتقادي اينجانب را مطالعه ميفرمائيد. مطلب اول اينكه آيا بخشنامه اي در رابطه با استفاده از كولر و پنكه در مدارس وجود دارد؟ و دوم اينكه اگر دانش آموزان كلاسي در مدرسه درخواست استفاده از پنكه راداشته باشندبايد به آنها بي احترامي و حتك حرمت شودوبه آنها تهمت بي سروپايي وبي پدرومادري زده شود وهم اينكه تمام كلاسها را در آفتاب داغ بمدت نيم ساعت نگه دارند و تنبيه كنندتا آنجا كه يك نفر هم خون دماغ شده ؟ مگر نه اينكه كلاسهاي مقطع ابتدايي تا پايان ارديبهشت به پايان رسيده سپس امتحانات آغاز ميگردد پس ديگر چه احتياجي به پنكه وجود داردكه خانم مدير مدرسه ابتدايي شيفت دخترانه مدرسه ...خانم ... ميفرمايند هنوز بخشنامه اي براي استفاده از پنكه نيامده است . اگر فرزند شما در آن مدرسه ميبود آيا چنين رفتاري را با وي جايز ميدانستيد ؟ بچه هاي كلاس پنجم وچهارم ياسوم با آن مغنعه و مانتوهاي تنشان در اين هواي گرم و كلاسهاي روبه آفتاب چه گناهي كردند كه بايد تا آخر ارديبهشت تحمل گرما كنند ؟ آيا اگر بهترين شاگردان هم دراين هوايگرم وشرجي قادر به درك وفهم مطالب درسي ازسوي معلم خود ميباشند يا خير ؟ ضمنأمدير محترمه فوق برق طبقه بالاي مدرسه راقطع كرده وميفرمايند: بعلت مبلغ بالاي فيش يرق ، برق مدرسه قطع شده .آيا كلاس هاي فوق الذكر با لامپهاي كم مصرفميتوانند مصرف كننده برق زياد باشند يا اينكه روشن نمودن هيتر برقي در منزل سرايدار و يا غيره موجب اين اختلال شده ؟
از آن مقام معزز درخواست ميگردد به اين موضوع رسيدگي فرماييد تا خداي نكرده سوژه اي براي رسانه ها نگردد چون اين روزها تا مشكلي پيش مي آيد فيلم وخبر آن در شبكه سراسري وخبر 30/8 پخش ميشود .
در انتها از بذل توجه آنجناب كمال تشكر رادارم
+ نوشته شده در  یکشنبه یازدهم اردیبهشت 1390ساعت 11:13  توسط معلم  | 

با عرض سلام و خسته نباشید.آغاز سال 1390 را به شما تبریک می گویم.امیدوارم که سالی پر از موفقیت و سربلندی داشته باشید.
سوالی که دارم این است که من به مدت یک سال در یک آموزشگاه به عنوان نیروی شرکتی مشغول به کار شدم اما الان 1 سال است که بیکار شدم .میخواستم ببینم امیدی هست که ما امسال دوباره مشغول به کار شویم؟؟من لیسانس کامپیوتر هستم.مادر بنده نیز بازنشسته آموزش و پرورش ناحیه 4 شیراز نیز می باشد.با کمال تشکر از زحمات شما.
+ نوشته شده در  یکشنبه یازدهم اردیبهشت 1390ساعت 11:12  توسط معلم  | 

با عرض سلام و خسته نباشید
با توجه به اینکه به دلیل کمبود نیرو در مرکز استان نیروهای جدید الاستخدام و نیروهای حق التدریسی که مایل به جابجایی باشند در خرداد ماه جهت پست بندی جدید ثبت نام می شوند و اینکه امسال بر خلاف سال قبل نواحی چهارگانه شیراز هم در رشته کامپیوتر اعلام نیاز کرده اند و بنده بومی شیراز می باشم ، در این پست بندی شرکت کنم یا احتمال جابجایی از فیروزآباد به شیراز کم خواهد بود.
لطفا در صورت صلاحدید پاسخ را ایمیل فرمایید
+ نوشته شده در  پنجشنبه یکم اردیبهشت 1390ساعت 12:45  توسط معلم  | 

اقاي شريف زاده خانم احصائي قول دادند كه ارديبهشت ماه دوباره كلاس ورزش درماني بگذارند اما هنوز خبري نيست .اگر ممكن است رسيدگي بفرماييد .
+ نوشته شده در  پنجشنبه یکم اردیبهشت 1390ساعت 12:44  توسط معلم  | 

با عرض سلام و خسته نباشید.آغاز سال 1390 را به شما تبریک می گویم.امیدوارم که سالی پر از موفقیت و سربلندی داشته باشید.
سوالی که دارم این است که من به مدت یک سال در یک آموزشگاه به عنوان نیروی شرکتی مشغول به کار شدم اما الان 1 سال است که بیکار شدم .میخواستم ببینم امیدی هست که ما امسال دوباره مشغول به کار شویم؟؟من لیسانس کامپیوتر هستم.مادر بنده نیز بازنشسته آموزش و پرورش ناحیه 4 شیراز نیز می باشد.با کمال تشکر از زحمات شما.
+ نوشته شده در  پنجشنبه یکم اردیبهشت 1390ساعت 12:43  توسط معلم  |